Láska k zdravému jídlu…

…začíná tím, že vynecháte, co Vám neprospívá…

Jsem ráda, že jste se rozhodli vydat na cestu,

a zvu Vás do světa větší radosti ze života, z Vašeho těla, pocitu mladosti a nadšení z každého malého krůčku, který na této cestě ujdete.. Jedním z těch prvních, které Vás povedou k vysněnému cíli pevnějšího zdraví, omlazení a celkově lepšího životního pocitu je uvědomění si bezpodmínečné sebelásky, která Vás povede od konzumace p-otravin, které ubližují Vašemu tělu a udržují Vás v nízkých vibracích k nádherné plné výživě, která podporuje nejen Vaše tělo, ale očištěním Vám pomůže i k hladší a naplněnější cestě Vaším životem v těchto dobách.

V čem se skrývá kouzlo? V našem mozku. Tedy v tom důležitějším a prvotním, který současná věda nazývá enterickou nervovou soustavou. Nachází se v břišní oblasti a úzce spolupracuje s našimi střevy. Aneb, jak si cítí Vaše střeva, takový je Váš celkový životní pocit.

Pojďte se mnou nahlédnout do světa symbiózy střevních bakterií a mitochondrií (elektrárny ve Vašich buňkách), pojďme je společně vyživit, podpořit jejich spolupráci a uzdravit celé Vaše tělo a Váš Život. 

Těším se na Vás s láskou ke zdravému jídlu

Zajímá Vás to blíže, chtěli byste další informace? Můžeme např. při společných nákupech v Praze probrat, jaká cesta by byla právě pro Vás ta nejlepší..

Neváhejte mne kontaktovat na: petra@laskakzdravemujidlu.cz

JEN VY SAMI SE MŮŽETE OSVOBODIT

Petra